Cechy charakteru dziewcząt o szaro-zielonych oczach i możliwości makijażu dla nich

Kolor oczu może wiele powiedzieć o ich posiadaczu, szczególnie tak jasnym i niezwykłym połączeniu, jak szaro-zielony odcień.

Oczy - to nie jest tylko zwierciadło duszy, ale także cecha kryjąca wiele tajemnic, zagadek i niespodzianek. Aby poznać naturę dziewczyny, która jest właścicielem szarozielonych oczu, a ich znaczenie będzie interesujące nie tylko dla niej samej, ale nawet dla ludzi wokół niej, krewnych i przyjaciół.

Oczywiście, nauka ma już gotowe uzasadnienie przyczyn tego czy innego odcienia oczu u ludzi - jak wiemy, chodzi tylko o ilość melaniny. Ale czy to wszystko? Dlaczego ktoś ma niebieskie, brązowe lub czarne oczy?

Kolor zielony od dawna uważany jest za bardziej mistyczny odcień. W średniowieczu kobiety o takich oczach (zwłaszcza o rudych włosach) często uważano za czarownice.

Cechy charakteru dziewcząt o szaro-zielonych oczach i możliwości makijażu dla nich

Taka niezwykła kombinacja jest nadal uznawana przez stylistów za jedną z najpiękniejszych: przeszywające zielone oczy otoczone ognistymi rudymi włosami raczej nie pozostawiają nikogo obojętnym.

Oczywiście odcień oczu ma duży wpływ na to, jaki kolor warto wybrać, a także na to, jaki makijaż można zastosować, aby podkreślić piękno i atrakcyjność własnego wizerunku.

Właściciele szaro-zielonych oczu nie muszą w jakiś sposób się wyróżniać, ponieważ taki odcień przyciąga i przyciąga oczy innych, bez względu na kolor włosów. Ale czysty i profesjonalny makijaż podkreśli tylko magię wyglądu.

Charakterystyka natury dziewczyny o szaro-zielonych oczach

Zimny ​​odcień kobiecego spojrzenia odróżnia dowcipne i kochające wolność dziewczyny, które mogą być trochę kapryśne, czasami porywcze, ale często - towarzyskie i zmysłowe. Szaro-zielone oczy charakteryzują odważne i odważne kobiety, ale ich charakter jest inny, ponieważ nigdy nie urażają krewnych, nie prowokują konfliktów z nimi i rzadko sprzeciwiają się ich opinii.

Zgodnie z wiedzą astrologiczną, właściciele szaro-zielonych oczu są obdarzeni energią Księżyca, a także są pod wpływem dwóch planet - Merkurego i Wenus. Taka wartość wpływa na rozwój wrażliwości, ale jednocześnie daje możliwość ukrycia własnych doświadczeń. Właściciele szaro-zielonych oczu jak samotność, wiedzą, jak znaleźć w nim spokój i ciszę, nigdy nie cierpią z nudów ani bezczynności.

Pomimo tego, że dziewczęta o cienia morskiego w złych warunkach pogodowych są w stanie i lubią śnić, to jednak stoją mocno na nogach, obiektywnie oceniają otaczającą rzeczywistość, a nawet w pewnym stopniu są pragmatyczne.

W stosunkach z innymi ludźmi cenią prostotę i szczerość, unikają plotek i rozmówców, tkają intrygi. Dziewczyna o takim charakterze i tak głębokim spojrzeniu jest trudna do zauważenia lub niezauważona, zwłaszcza jeśli potrafi podkreślić godność swojej twarzy i ogólnego wizerunku.

Jak zrobić odpowiedni makijaż dla koloru oczu

Osobliwością szaro-zielonych oczu jest to, że przy sztucznym lub naturalnym świetle, jak również w ramie włosów o różnych kolorach, zmieniają cień i głębię. Ten odcień oczu jest doskonały zarówno dla rudowłosej, jak i blondynki, a także dla posiadaczy kasztanowych włosów.

Tak duża oferta w połączeniu z różnymi kolorami włosów i zmiennością szaro-zielonego koloru oczu na kolor pozwala na użycie szerokiej gamy odcieni, a każdy z nich będzie wyglądał na swój własny sposób. Ponadto użycie kosmetyków o określonym kolorze będzie zacieniało tęczówkę, nadając jej specjalny odcień.

Właściciele szaro-zielonych oczu warto pamiętać o kilku niuansach:

 • złoty, żółty-miód, zielone i jasnozielone cienie po nałożeniu na powieki wywołają akcent na zielonym odcieniu tęczówki oka;
 • szare, czarne, fioletowe kolory odcień szarości;
 • Aby nadać oczom bardziej lazurowy odcień, warto użyć niebieskich lub niebieskich kolorów;
 • Beżowe, brązowe, czekoladowe odcienie ciemnieją i pogłębiają zielony odcień.

Tak więc bawiąc się kolorami cieni, możemy podkreślić dominujący odcień tęczówki. Pod szaro-zielonymi oczami, prawie we wszystkich kolorach, ale nadal ich właściciele nie powinni używać makijażu, niezależnie od tego, czy jest to dzień czy wieczór, cienie różu, jasnożółty lub bordowy.

Taka kombinacja zostanie utracona na ogólnym obrazie i nie podkreśli zalet dziewczyny z oczami koloru morskiego w pochmurny dzień. Mieszane odcienie są bardziej odpowiednie dla kobiet, które mają brązowe lub zielone irysy.

Funkcje makijażu dziennego

Każda dziewczyna wie, że przez cały dzień makijaż powinien być lekki, świeży i niezbyt nasycony. Właściciele szaro-zielonych oczu mogą być łatwo wykorzystane, aby wyglądały atrakcyjnie, ale nie można przeoczyć nadmiernego nasycenia kolorów i różnorodności kolorów.

Na przykład, aby utworzyć obraz w zakresie czekoladowo-brązowym, musisz przejść przez następujące etapy:

Cechy charakteru dziewcząt o szaro-zielonych oczach i możliwości makijażu dla nich
 1. Na oczyszczonej twarzy konieczne jest nałożenie tonalnej podstawy i lekko na proszek powiek, które cienie kładzie się dokładnie i utrzymuje dłużej.
 2. Na skórze epoki zwijania nakładana jest warstwa podstawowa cieni, która dla tego przykładu jest najlepiej beżowa lub złota.
 3. Zewnętrzne rogi są zabarwione na kolor brązowy lub czekoladowy, co wizualnie rozszerzy wygląd. Ten sam kolor starannie wybarwiał linię dolnej powieki
 4. W centrum wieku mobilnego musisz stworzyć przejście w cieniu, do którego możesz użyć średniego koloru, ciemnego beżu lub kawy z mlekiem. Aby uzyskać miękkie przejście, użyj grubej szczotki.
 5. Przy pomocy brązowego lub czarnego ołówka, musisz wskazać górne powieki wzdłuż linii wzrostu rzęsek.
 6. Kiedy wszystkie przejścia i kombinacje są harmonijnie dopasowane do siebie, możesz przejść do rzęsek. Następnie nałóż rumieniec i pomadkę. Lekki i atrakcyjny obraz jest gotowy!

Przede wszystkim ten makijaż pasuje do dziewczynek o ciemnych lub rudych włosach. Ale w ten sam sposób możesz zrobić codzienny makijaż w kolorze zielonym lub niebieskim, dla dziewcząt o jasnym lub głębokim czarnym kolorze włosów. Malowanie się za pomocą tej techniki nie jest wcale trudne, a efekt sprawia, że ​​oczy szaro-zielonych oczu skaczą i są głębokie.

Zasady stosowania makijażu wieczorowego

Makijaż wieczorowy różni się od codziennego, ponieważ pozwala sobie pozwolić na bardziej odważne kombinacje kolorów i intensywniejszych kolorów, których nie można pominąć. Co więcej, odnosi się to do posiadaczy szaro-zielonych oczu, ponieważ ich wewnętrzna pasja i tajemnica muszą być w stanie podkreślić. Jako odważny eksperyment możesz połączyć złoty, szmaragdowy i szary kolor cieni.

Kolejność wykonywania makijażu wieczorowego obejmuje takie etapy:

 1. Po przygotowaniu skóry twarzy do wieczornego makijażu na powierzchni skóry wieku mobilnego należy zastosować podstawowy lekki odcień cieni.
 2. Następnie użyj ołówka. Do takiego wieczornego zdjęcia można użyć brązowego lub ciemnoszarego eyelinera, który służy do rysowania linii oczu.
 3. Na wewnętrznych rogach powiek maluje się lekkie srebrne cienie, aw centrum stulecia - przejściowy złoty kolor.
 4. Nasycony i głęboki szmaragdowy kolor jest nakładany na zewnętrzny narożnik stulecia. Mogą również chodzić wzdłuż linii dolnej powieki, aby wyrównać cień.
 5. Przy pomocy grubego miękkiego pędzla konieczne jest zacienienie wszystkich przejść, wyrównanie ich względem siebie.
 6. Ostatnim etapem jest nałożenie rzęsy na rzęsy, ale dla efektu końcowego można użyć nie czarnego, ale ciemnozielonego lub czekoladowego.

Niezwykły i ekspresyjny makijaż wieczorowy do wydania jest już gotowy. Pasuje do właściciela o dowolnym kolorze włosów. Trudno nie zauważyć wyglądu takiej dziewczyny, a także oderwać od niej oczy, gdy się komunikuje.

Szaro-zielone oczy są niesamowitym, choć rzadkim niuanse kobiecego spojrzenia. Właściciele mieli szczęście, że natura i różnorodność opcji makijażu pozostały nie do odparcia o każdej porze dnia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − = 75

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: