Jak prawidłowo golić niechciane włosy na ciele? | pangudownloads.org

Jak prawidłowo golić niechciane włosy na ciele?

Większość dziewcząt rozwiązuje problem niechcianych włosów w intymnym miejscu za pomocą maszynki do golenia. W końcu wosk jest dość bolesną procedurą, a laserowe usuwanie włosów jest drogie. Ale golenie strefy intymnej - to tanie i nie bolesne.

Jednak strefa intymna powinna być prawidłowo ogolona, ​​w przeciwnym razie może wystąpić podrażnienie.

Ile lat możesz ogolić strefę bikini?

Ten problem niepokoi wszystkie dziewczyny, a ona sama to decyduje.

Jak prawidłowo golić niechciane włosy na ciele?

Aby pomyśleć o usunięciu włosów dziewczyny zaczynają się w okresie dojrzewania - w 13-15 lat. Jeśli linia włosów przynosi dyskomfort, możesz zacząć usuwać włosy w tym wieku. Jeśli nie przeszkadzają, możesz zostawić to w spokoju. Ogólnie rzecz biorąc, dziewczyna musi sam zdecydować, ile lat musi usunąć włosy.

Zwykle drugi okres, kiedy ten problem ponownie zaczyna się martwić, pojawia się, gdy pojawia się chłopak dziewczyny. Ponieważ istnieje możliwość stosunku seksualnego.

Znowu dziewczyna sama rozwiązuje ten problem. Czy muszę golić strefę bikini dla dziewczyn? To pytanie jest bardzo intymne, każdy może działać tak, jak mu się podoba.

Jak właściwie ogolić strefę intymną dziewczyny?

Przede wszystkim musimy przestrzegać kilku wskazówek, które pomogą ci odpowiedzieć na pytanie: jak ogolić obszar intymny, aby nie było irytacji:

 • maszyna jest bardzo ważna, wybierz urządzenie jakości i wielokrotnego użytku;
 • nie gol się często, powinien upłynąć co najmniej 3 dni między zabiegami;
 • skóra powinna być odpowiednio nawilżona, następnie golenie będzie bardziej skuteczne;
 • Nie należy usuwać go na suchej skórze, ponieważ z pewnością doprowadzi to do podrażnienia;
 • proces ten lepiej jest odłożyć do wieczora, skóra na noc będzie miała czas na regenerację.

Jeśli usunąłeś włosy i pomimo tego, że przestrzegałeś wszystkich zasad, doszło do podrażnienia, co oznacza, że ​​potrzebujesz maści hydrokortyzonu. Uspokoi skórę, złagodzi swędzenie i podrażnienie. Ale nie można go używać zbyt często, nie jest to przeznaczone do tego celu.

Jaki jest najlepszy sposób na ogolanie miejsca intymnego?

Przede wszystkim wybierz odpowiednią maszynę. Nie kupuj taniej i jednorazowego użytku. Lepiej jest wybrać maszynę o wysokiej jakości z podkładkami żelowymi i kilkoma ostrzami. Wtedy głowa maszyny będzie dobrze i łatwo się przesunie po skórze. Trzy lub cztery ostrza w maszynie zapewnią Ci bezpieczeństwo.

A teraz przechodzimy do samej procedury:

Jak prawidłowo golić niechciane włosy na ciele?
 1. weź ciepły prysznic, para otworzy pory, włosy staną się bardziej miękkie;
 2. jeśli włosy są bardzo długie, przytnij je, wtedy łatwiej będzie użyć brzytwy;
 3. nałóż środek do golenia na włosy, pozostaw na 2 minuty;
 4. następnie urządzenie równomiernie wydać na porost włosów, zatrzymać maszynę pod kątem 30 stopni, nie naciskaj na maszynie, należy przesunąć łatwo (pamiętaj, że jeśli golić intymne miejsce, a wzrost rozpocznie rosnące włosy);
 5. pozostały żel lub pianka, spłucz zimną wodą (ta woda pomoże zamknąć pory);
 6. leczyć intymne miejsce balsamem po goleniu.

Jeśli chodzi o środki do strefy bikini, nie można używać mydła. Osuszenie skóry, a skóra będzie podrażniona. Dlatego wybierz produkty specjalne bez alkoholu. Ponadto należy wcześniej sprawdzić zarówno żel do golenia, jak i środek wspomagający golenie. Nagle będziesz uczulony na płyn? Dlatego najpierw nałóż trochę na skórę, po kilku minutach zmyć i odczekać co najmniej pół godziny. Jeśli podrażnienie i wysypka się nie pojawią, możesz bezpiecznie korzystać z produktu.

Dlaczego nie możesz niedbale golić strefę bikini?

Chociaż ta procedura jest uważana za absolutnie zwyczajną i rutynową, istnieje opinia, że ​​jest niebezpieczna. Na przykład, francuscy naukowcy byli zdania, że ​​procedura ta może spowodować zakażenie skóry, penetrację skóry mięczak zakaźny i brodawki narządów płciowych.

Dlatego według niektórych naukowców niemożliwe jest przeprowadzenie tej procedury bez dokładnego przygotowania i higieny. Ponieważ jednak to pytanie jest bardzo osobiste, każda dziewczyna powinna je indywidualnie zdecydować.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

49 − 44 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: